Pomoc dla


Kryzys ekonomiczny w Polsce trwa już kilka lat i wielu wybitnych ekonomistów stara się znaleźć rozwiązanie tej sytuacji. Jedną z gałęzi bankowości w Polsce są kredyty w obcych walutach, a najpopularniejsze to te we franku szwajcarskim. Wielu klientów indywidualnych i firm zaciągnęło tego typu kredyt ze względu na dużo mniejsze oprocentowanie – konkurencyjne do ofert kredytów w polskim złotym. Kancelaria Frankowa – Kredyty CHF.

Kredyty we franku szwajcarskim to jednak ryzyko. Instytucje bankowe nie mają wpływu na to jak w danym kwartale będzie wyglądał kurs Franka Szwajcarskiego i jak korzystne będzie to dla ich klientów. W dobie dzisiejszej pandemii sytuacja tak zwanych frankowiczów wygląda gorzej niż w latach poprzednich. Wielu kredytobiorców czuje się oszukanych i zastanawia się nad tym, aby wytoczyć pozew przeciw bankom. W tym przypadku niezbędny będzie dobry prawnik i dużo cierpliwości.

Jeśli chcesz odzyskać swoje pieniądze lub zmienić warunki umowy kredytowej, przygotuj wszystkie dokumenty i wnioski i umów się do swojego doradcy.